Iota-Shop:     "E-Ticaret Yazılımları"

B2B - Bayi Portalı

B2b bilindiği gibi firmalar arası eticareti belirtmektedir. Bayilerinizle olan ticaretinizi bu uygulama sayesinde hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Ayrıca hazırlamış olduğumuz plasiyer modülü ile sahadan sipariş toplayabilirsiniz. Uygulama web tabanlı ve mobil cihazlarla uyumlu olduğu için plasiyerleriniz tablet ve telefonla işlemlerini kolayca yapabilirler.

B2C - Parakende Satış Sitesi

B2C ile ürünlerinizi dakikalar içinde internet üzerinden satılabilir duruma getirebilirsiniz.Ürün fiyatlarınızı ve özelliklerini ya da stok bilgilerini değiştirdikten sonra internet sayfanızda anında değişimi görebilirsiniz.İOTA E-Ticarette kendinden entegre yapı sayesinde üyelik için başvurular ile anında cari hesap açılmasının ,internet üzerinden alınan siperişlerin anında muhasebe sisteminize yansımasının ayrıcalığını yaşayın.

Açık Sanal Pazar Entegrasyonları

İnternette satışlarınızı artırabilmenizin en hızlı yolu, hergün milyonlarca potansyel müşterinin ziyaret ettiği pazar yerlerinde mağaza açmaktan geçmekte. Bu pazar yerlerine yaptığımız entegrasyonlar ile tüm pazar yerlerini tek bir arayüzden takip ederek, ürünlerinizi daha fazla platformda daha çok müşteriye daha hızlı ve hatasız sunabilirsiniz.

Muhasebe Programı Entegrasyonları

Muhasebe programları entegrasyonlarımız ile siparişlerinizi müşterilerin bilgilerine göre kullanmakta olduğunuz muhasebe programı üzerinden hatasız olarak faturalandırabilirsiniz. Ayrıca online stok takibi yapabilirsiniz.

İşiniz E-TİCARET'le Gücünüz Olsun