"İhtiyacınızdan fazlasını satın almayın!..."

Özel Yazılım Çözümleri

Günümüzde yerel piyasada marka bilinirliğini arttırmak ya da uluslararası piyasalarda rekabet avantajı sağlamak isteyen şirketler ,ihtiyaçlarına uygun özel yazılım çözümleri arayışı içindedir. İşletmenizin organizasyon yapısı,yönetim anlayışı,stratejisi ve hedeflerine ulaşmak için kullandığı yollar farklı olabilir.Standart kalıplar üzerine oturtulmuş olan paket yazılımlar bazen sizin istediğiniz özelliklerde olmayabilir veya istediğiniz sonuçları almak için gerekli alt yapıyı sağlamayabilir. İhtiyacınıza uygun uygulama bileşenlerinin üretilmesi ve sisteminizin elektronik ortamda eksiksiz çalışmasını sağlamak bu yüzden çok önemli. İotagraf olarak bu noktada biz varız... Bir web projesi sıfırdan geliştirilebilir ya da hazır bir çözüm işletmenin ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilebilir ; ancak her iki durumda da İotagraf,belirlenen bütçelere ve beklenilen işlevselliğe uygun projeleri zamanında sonlandırma garantisi vermektedir.
ÖZEL YAZILIMLAR İŞLETMENİZE HANGİ OLANAKLARI SAĞLAR?
Yazılım maliyetlerini azaltmakta ve size özel çözümleriyle veririmliliği arttırmaktadır
Kullanmış olduğunuz paket programda ölçümleyip karşılaştıramayacağınız verilerinizi özel yazılımınız sayesinde ölçümleyip karşılaştırabilirsiniz
Sahip olduğunuz özel yazılım sürekli geliştirilebilir
Özel yazılımınız hedef odaklı geliştirildiğinden zamandan tasarruf sağlarsınız
Yazılımınız oluşturulurken projenin her aşamasında aktif olarak yer alabilir,planlamalara dahil olabilirsiniz,bu sayede daha sonra olumsuz sonuçlarla karşılaşmazsınız
Analiz
İhtiyacınızın belirlenmesinin öncesinde detaylı analiz çalışmaları ile yazılımda yer alacak tüm modülleri belirleriz.Bu aşamada sizinle ortak bir çalışma yaparız.Size özel oluşturduğumuz yazılımın tüm isteklerinize cevap vermesi için ihtiyaçların belirlenmesi ve özelliklerin listelenmesi üretim planlamasının ilk aşamasını oluşturur.
Ekran Tasarımları
Ekranlar tek tek tasarlanır.Modüllerin nasıl çalışacağı,hangi ekranlarda nasıl bir görüntü ve işlem yeralacağı detaylıca anlatılır.
Tasarım Aşaması
Ekranlar,görsel tasarıma dönüştürülür.Bu aşamada web standartları ve trendler dikkate alınır.İhtiyaçlarınızı karşılamakla birlikte geliştirilebilir bir alt yapıya sahip olması önemlidir.
Kodlama
Size özel tasarlanan yazılımın belirlenen süreçlerinin tamamlanması,hatta zaman zaman aynı süreçler içinde ara yüz kodlama süreci başlar.Arayüz kodlanırken de web standartları ve son teknolojiler kullanılır.
Test Süreci
Yazılım ve tasarım süreçleri özenle bitirildikten sonra test süreci başlar.Programın doğru çalışıp çalışmadığı,entegrasyon yetenekleri, isteklerinizin programla örtüşüp örtüşmediği gibi birçok durum defalarca test edilir. Tüm bu aşamaların sonunda size özel yazılımınızla ilgili tüm teknik destek ve eğitim süreçleriyle biz hep yanınızda olmaya devam ederiz...