Neden Biz?

1

Doğru Ekip

İşinizi nasıl yapacağınızı biliyorsunuz. Peki ya nasıl yöneteceğinizi?...

2

Doğru Mühendislik

Mükemmel ve ulaşılamaz öneriler değil, Size iyi gelecek yazılımlar alın...

3

Doğru Teknoloji

Bugünden, yarının teknolojisi ile inovatif çözümler üretiyoruz.

4

Doğru Yazılım

Argümanlar, bir hedefle ilişkilendirilmedikçe anlam kazanamazlar...

Hakkımızda

IOTAGRAF, Büyük ve orta ölçekli işletmelerin; ticari yönetim, kontrol ve düzenleme gibi ihtiyaçlarını karşılamak için yazılım çözümleri üretmektedir. Ayrıca donanım ve yazılım ürünleri ile üst düzey bilgi işlem danışmanlığı sağlamaktadır.

IOTAGRAF A.Ş., 2016 yılında, Muğla Üniversitesi Endüstriyel Elektronik ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Halil İbrahim Evrenel ile, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü ve Endüstri Mühendisliği yan dal mezunu Fatma Coşkun tarafından kuruldu.

IOTAGRAF A.Ş., 15 yıla yakın petrokimya, enerji, medikal, tekstil, bilişim, makine, elektrik-elektronik, mekatronik ve otomasyon sektörlerinde, sahada yapılan çalışmalardan elde edilen tecrübelerin bir sentezi olarak, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda, siz değerli müşterilerine, özel yazılım çözümleri sunabilmek için kurulmuştur.

Bilgisayarların ortaya çıkmasının ardından, endüstride otomasyonun başlaması ile sadece üretimin olduğu değil, ticari tüm işletmeler için yeni bir çağ başladı. Yazılımlarla ve algoritmalarla donatılmış, uzaktan kontrol edilebilen robotik sistemler ile beraber artık dördüncü nesil endüstriye giriş yapılması, tüm işletmelerin bu dönüşüme ayak uydurmasını gerektirdi. Örneğin, çalışan sayısı, sermayesi, bütçesi ve ölçeği ne olursa olsun, günümüzde her işletmede kullanılan muhasebe programları, kaçınılmaz olan bu dijital dönüşümün en güzel kanıtıdır. Bunun bilinci ile, IOTAGRAF ailesi olarak, ister kobi, ister daha büyük ister daha küçük bir işletme olsun, ihtiyaç duyulan her ölçekteki işletmeye, kendisine uygun yazılımlarla, siz değerli müşterilerimizin yanında olmak ve onların sorunlarına, on-line, 7/24 ulaşabilecekleri, ekonomik, ulaşılabilir ve daha da önemlisi sürdürülebilir dijital çözümler sunmak istiyoruz.

Kurumsal

Vizyonumuz

Markanıza olan sadakati arttırmak, Firmanız için tutarlı, sürekli ve en önemlisi kesin sonuçlar elde etmenizi sağlamak, Çözümler, öneriler ve uygulamalar üretebilen bir firma olmak. Ülkesi, müşterileri ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olarak topluma katkıda bulunmak, Evrensel hizmet anlayışı içerisinde kaliteli hizmet sunmak, Müşterilerimize kurumsal düzeyde yenilikçi değerler ve çözümler katarak farkındalık yaratmaktır.

Misyonumuz

Çalıştığımız firmalarla kurduğumuz işbirliği ile geleceğe yön veren, Her detayda yüksek kalite standartlarını hedefleyen, Zirveye yolculuğunuzda çözüm ortağı olan, İnovatif ve kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen, Yenilikçilik ve güvenirlilik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla adım attığımız her projede lider bir yazılım firması olmak.

Sürecimiz

 1. İhtiyaç Analizi

  Analiz sürecinde projenin tüm işlevleri detaylı olarak belirlenir ve buna bağlı olarak sistem gereksinimleri netleştirilir.

 2. Kodlama

  Analiz tamamlandıktan sonra, kodlama detayları, iş akış diyagramları, tablolar ve tetikleyici kodlar, programcıya yazılı olarak verilir ve kodlama başlar.

 3. Implementasyon ve Kullanım

  Eğer kullanacağınız yazılım, sisteminize olması gerektiği gibi entegre edilemezse, çok ciddi sürdürülebilirlik sorunları yaşanır.

Teknolojimiz

 • Visual Studio

 • C#.Net

 • Entity Framework

 • Linq

 • Msql Server

 • MVC 5.0

 • Jquery

 • SingnalR

 • Angular

 • Mobile apps (Android, IOS)

 • Wpf - Windows Presentation Foundation

Nitelik nicelikten daha önemlidir.
Signature